Ocelová objímka pro hliník studená Roll mlýn

Ocelová objímka pro hliník studená Roll mlýn

1. Rozsah použití a klasifikace 1-1.Scope použití ocelové bush bude použit pro levý & správný naviják alobal válcování za studena mlýn 1-2. Velikost (jako vlastní výkres) 1-3. Použití podmínky hliníkové Ocelové pouzdro Max žíhací teplota může být až 560℃ 2. kontrola kvality:...

Popis

1. Rozsah použití a klasifikace

1-1.Scope použití

Ocelové bush bude použit pro levý & správný naviják hliníková fólie pro studené válcování

1-2. velikost (jako vlastní výkres)

     6.19.jpg                     

1-3. Podmínky použití

Pouzdro hliník ocel Max žíhací teplota může být až 560℃


2. kontrola kvality:

2-1. Kontrola tvrdosti

Tříbodová inspekce: pomocí "Měřič tvrdosti" zařízení provádět kontrolu buď a střed rukávu, a shromažďovat data pro třikrát z každé zkušební bod a porovnejte je s teoretickou hodnotou, pak zjistit, pokud je způsobilý nebo ne.

 

2-2. velikost inspekce

Při použití ocelové Svinovací metr, zkontrolujte z průměru a délky, shromažďovat data a průměr porovnat s hodnotou therotical.

Vnitřní průměr bude zkontrolován pomocí uvnitř mikrometru a údaje budou shromažďovány pro třikrát z každého bodu testu a porovnejte je s hodnotou therotical, bude přesnost čtení desetiny.

3. Záruka

Zajistí setkání kvalitní ocelové pouzdro jako požadavek klienta, pokud nesplní je nalezen během užívání do 2 měsíců – 3 měsíce, budeme to řešit (kompenzaci nebo nahradit novou) ihned poté, co obdržíme, stěžující si.

 

Antikorozní olej kryt a chrání ocelové objímky

6.19-1_副本.jpg

Exportní balení pro ocelové pouzdro hliníkové studené roll mlýna

6.19-2_副本.jpg

Ted stroj, s více než 10 let zkušeností, je jednou z předních ocelová objímka pro hliník studená roll mlýn výrobců a dodavatelů v Číně. V našem závodě jsme zavedli moderní vybavení a techniku. Vítejte na nákup přizpůsobené a kvalitní zařízení, z naší továrny.
Hot Tags: Ocelové pouzdro pro hliník studená roll mlýn, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, rostlina, přizpůsobené
Související produkty

Dotaz