Speciální ocelová deska jako vytápění pece základnu, korozní odolnost desky atd

Speciální ocel deska jako vytápění pece základna, korozní odolnost desky atd zahrnuje: kotle a tlakové nádoby steel, jaderné elektrárny s oceli s vysokou pevností nízkolegované vysokopevnostní oceli, kalené a popuštěné oceli, korozivzdorné oceli, překlenout ocel, konstrukční ocel,...

Popis

Speciální ocel deska jako vytápění pece základna, korozní odolnost desky atd

Zahrnuje: kotle a tlakové nádoby ocelové, jaderné elektrárny s oceli, vysokopevnostní nízkolegované vysokopevnostní oceli, kalené a popuštěné oceli, korozivzdorné oceli, most, oceli, konstrukční oceli, legované konstrukční oceli, oceli, odolné proti opotřebení pro formy z oceli, uhlíkové konstrukční oceli, námořní inženýrství zařízení a lodní oceli, vysoká pevnost a vysoká houževnatost oceli, ropovody a plynovody, kování s ocelí, nízké, svařování crack náchylnost oceli vysoké pevnosti , složené oceli a dalších 16 hlavní série
Specifikace: ocel/šířka 1500-4020mm, Tloušťka 8-700mm, délka 3000-27000mm.
Stav při dodání: dle požadavků uživatelů, může být vrácena, normalizace, popouštění, normalizace plus popouštění, kalení a jiné dodávky.
Standardní: Dle požadavků uživatelů, mohou být dodány následující kritéria: národní standardy, metalurgického průmyslu standardy, americká ASTM, ASME standardy, japonská JIS, německé DIN, britské BS, Evropská EN, mezinárodních norem ISO a standardy konkrétní nástěnku.
Třída: A, B, C, D, E a tloušťka směr Z15, Z25, Z35.
Zkušební normy: podle Číny (JB4730, GB / T2970), USA (A435, A577, A588), Japonsko (JISG0801, JISG0901), Německo (SEL072), Británie (BS5996), Francie (NFS04-305) a dalších dobře testování standardní produkce testování.


Oheň, řezání

Tryskané

Ted stroj, s více než 10 let zkušeností, jeden z předních speciální ocelovou desku jako základ, ohřívací pec je proti korozi desky atd výrobců a dodavatelů v Číně. V našem závodě jsme zavedli moderní vybavení a techniku. Vítejte na nákup přizpůsobené a kvalitní zařízení, z naší továrny.

Související produkty

Dotaz