Domů > Novinky > Obsah
Hlavní rysy studené poutnická stolice
Jun 15, 2017

Hlavní rysy Cold poutnická stolice

Hydraulické a mechanické dva druhy pohybu, zvedání a otáčení volně, přizpůsobit řadu míst; konfigurace obecné a nevýbušné, bezpečné a spolehlivé využívání vysokorychlostních, vysokorychlostní, provoz a údržbu je jednoduchý; kontinuitu výroby, materiál může být rychle rozptýlil a rozpustí, decentralizované účinek, vysoká účinnost výroby, bezproblémový provoz, snadná instalace. Pro různé materiály viskozity a průchodnost různé síly a modelu.

Zaprvé, studené kůže stroj s variabilní rychlostí: Elektromagnetická rychlost, kontrola frekvence (jako jsou barvy na bázi vody) a nevýbušné frekvenci kontroly (např. pro olejovými barvami) a jiné formy. Pohoné řídící funkce může plně požadavkům různých procesu procesu, podle jednotlivých etap procesu vybrat jinou rychlost. Prášek bez přísad, integritu balíčku vyžaduje že vyšší materiál se nepoužije.

Za druhé, studené poutnická stolice pod rozptylu deska byla laminárního státu, různé průtok vrstvy kalu šíří vzájemně, hrají roli v disperzi. Vysokorychlostní stroj studené kůže s Hydraulický zvedák, rotace o 360 stupňů, plynulá regulace otáček a další funkce. Lze nakonfigurovat ve stejnou dobu 2-4 kontejnery, Hydraulický zvedák zdvih 1000 mm, 360 stupňů rotační funkce lépe vyhovět víceúčelový stroj, ve velmi krátkém časovém úseku od jednoho válce na další váleček ovladatelný, velký efektivitu, ale také snížit intenzitu práce.

Zatřetí studené poutnická stolice v distribuci 2,5-5mm na okraji vzniku turbulentního proudění, kejdy a částice jsou předmětem silný střih a šoku.

Za čtvrté, studená kůže stroj je hlavně pro různé viskozity kejda tekuté suroviny pro drcení, disperze, Emulgace, míchání, díky rozptylu deska po vysokorychlostní provoz nové vysoce efektivní směšovací zařízení, materiál pro vysokorychlostní silný střih, drcený, rozptýlené, k dosažení rychlého míchání, rozpuštěné, rozptýlené, vytříbené funkce. Krmné plochy, zatímco inhalační od axiální pracovní komory.

Studená kůže stroj je široce používán v vysoká viskozita, vysoká pružné plastové materiály, hnětení, hnětení, drcení, míchání, tvrzení, opětovné polymerace a tak dále. Studená kůže stroj s uniformou, žádné slepé uličky, vysoká účinnost promíchání kopat.

Je vhodný zejména pro žvýkání žvýkačky, zubní pasty, zubní pasty, plastu, gumy, Silikonové pryže, mořidla, pigmentu, inkoust, potravin klovatina, farmaceutické a farmaceutické, architektonický povlak, uhlík, vlákniny a tak dále. Vysoká viskozita tmelu, neutrální sklo lepidla, hliníkové pasty, silikonové, buničiny, celulózy, baterie vložit, barviva, silikonové pryskyřice, kosmetiky a dalších odvětví. Laizhou Zelin stroje Vítáme vaše zeptejte se.