Domů > Novinky > Obsah
Obsah řízené proměnné ve výrobním procesu kreslení stroje
Jun 22, 2017

Obsah řízené proměnné ve výrobním procesu kreslení stroje
Stroj je zařízení běžně používané zpracování, které je kombinací mnoha přesné součástky, s pokrokem technologií a funkční zlepšení, výkresu stroj pro pole je také neustále rozšiřuje. Chcete-li získat dobrý efekt vykreslování, musí výrobní proces kontrolovat svůj vztah s prázdné proměnné, která obsahuje konkrétní obsah?

Je-li vztah mezi procesu kreslení a řízený proměnnou jako základ, pak kreslicí stroje lze rozdělit na dva typy kontroly typu, je přímým ukazatelem ovládání, ovládání přímé indexu. Takzvané přímé indexu, odkazuje řízené proměnné je třeba kontrolovat proces ukazatelů; ale ve skutečnosti kvůli různým omezením nelze získat přímo, tak pouze nepřímé kontroly.
Bez ohledu na které straně, mají přímý dopad na fungování stroje výkresu, takže významný vztah mezi nimi je mimo jakoukoli pochybnost. Jako uživatel z nás bychom měli být vědomi a posílit naše zaměření na to.
Praxe nám říká, že rychlost vykreslování výkresu stroj a tažnou sílu nelze zlepšit ve stejnou dobu, při zlepšování zařízení provozní rychlost, tažnou sílu se sníží. Proč je tam takový stát? Xiao Bian každý analyzovat důvody.
Říct kořen slova, protože rychlost kreslení stroje ve stejné době, jeho podmínky mazání byly také lepší, čímž se snižuje koeficient tření, tak k překonání vnější tření a další smykové deformace vyžadováno síla se také sníží, což bude kreslení síla byla také snížena. Ve skutečnosti, tímto způsobem nebo dobré, alespoň výkresu bezpečnost strojů systém hodně zlepší.
Ale rychlost vykreslování výkresu stroj nemůže být příliš vysoká, jinak spuštění zařízení chvíli drátu se snadno sundat, i v případě, že chcete použít vysokorychlostní kreslicí stroje, je třeba také věnovat pozornost konfiguraci odpovídající rychlosti ovládací zařízení a Zajistěte, aby operace proces rovnoměrné akcelerace k výkresu operace mohou být prováděny jen normálně.
Různé typy výkresu stroj má svou vlastní sílu, musíme se naučit vyhýbat se nedostatky tak, aby její výhody k plné hře více suché drátu výkresu stroj, nejvýznamnější výhody vodní nádrž výkresu stroje především v mazání a chlazení, to může být stojí za vysoce kvalitní výrobky s dobrou kvalitou.
V průběhu celého výrobního procesu, můžete najít to proto vodní nádrž kreslicí stroj vytáhnout vícekrát k mít takový efekt dobře využít, a to je nejvhodnější vybavení pro kreslení malému průměru, vysokopevnostní drát důvody
Rozumí se, že předchozí zásobníku kreslicí stroj výkresu pass je obvykle 18 až 22 krát s uživatelem ke zlepšení výkonu požadavky drátu, tato cesta je vázán není možné přizpůsobit produkci tuhých tenkého drátu , Kolikrát je trend rozvoje vodní nádrže výkresu stroj. Takže zvýšení způsob se stala imperativní tah, tak teď některé z vodní nádrže výkresu stroj dosáhl 25 až 30 krát projít