Domů > Novinky > Obsah
Vás naučí, jak rozlišovat mezi ocelové plechy za tepla a studena válcované ocelové desky
Jan 07, 2017

Za prvé liší se uhlík

Deska z válcované uhlíkové oceli může být mírně vyšší než-za studena válcované ocelové desky. V součásti je nepravděpodobné, že by stejná hustota s Pat. Ale je-li ingredience lišit, jako jsou korozivzdorné oceli nebo válcované za studena, válcované oceli list hustota při teplotě kolem 7.9G / cm3. Také záleží na surovinách, válcovaného ocelového plechu je lepší tažnost oceli stejný tlak.

Za druhé rozlišeny podle hustoty

Válcovaného ocelového plechu je rozdělen do nízkouhlíkové oceli, konstrukční oceli, ocelový svařovací láhev, pak podle ocel různých výrobků z oceli do najít co potřebujete, zkontrolujte specifickou hustotu a složení oceli.

Válcované ocelové tvrdost je nízká, snadné zpracování, dobrá tvárnost plechovku. Válcované ocelové samolepicí téměř (\ oxid dokončit), ale plast je dobrá, obecně pro střední a těžké desky, válcované za studena fólie, vysoká pevnost, vysoká tvrdost, vysoké kvality obrobené plochy, je obecně tenké, lze použít jako rýsovací prkno.

Válcované za studena vysoko s denaturalization skleróza, zpracování je poměrně těžké, ale těžké deformace, vysoká pevnost.

Třetí, přes výrobu až k diferencovat

Ocelové plechy za tepla a studena válcované ocelové plechy produkce je odlišná. Válcovaného ocelového plechu je vrácena při vysoké teplotě a zima je hluboké plůdku při pokojové teplotě. Obecně má lepší pevnost-za studena válcované ocelové desky, válcované oceli má lepší tvárnost, Čína oceli bodové sítě ocelové plechy za tepla a studena válcované ocelové plechy cenový rozdíl. Studena válcované tloušťka je relativně malá, může mít větší tloušťka horké. Kvalita povrchu ocelové plechy válcované za studena, vzhled, přesnost je lepší než válcované desky, Tloušťka právě postupné tenké o 0,18 mm a její produkty tak populární. Přijetí produktu zeptejte se odborníků.

Válcované ocelové desky, mechanické vlastnosti jsou mnohem méně nachlazení, také v kování a zpracování, ale s dobrou pevnost a tvárnost.

Ocelové plechy válcované za studena, jako součást zpevnění, nízká houževnatost, ale to může dosáhnout lepší výnos než za studena části jako prameny a protože mezi kluzu je blíže k pevnosti v tahu, takže riziko tam je žádný předvídatelnosti v procesu, náchylná k nehodám v zatížení překročit přípustné zatížení.

Rozdíly:

(1) studený talíř povrch válcování za studena procesu rozsahu zdarma, kvalitní. Válcovaného ocelového plechu povrchu měřítko tloušťky horké válcované zpracovaných, být chudý.

(2) hot válcované ocelové houževnatost a hladký povrch a chudé, nižší ceny a úsek-za studena válcované list dobré a odolné, ale jsou dražší.

(3) vrácena do oceli válcované za studena a za tepla, na teplotu rekrystalizace mezi body.

(4) studená:-za studena válcované pásy byly obecně používány v produkci, jeho postupné rychlost je vyšší.

Válcované ocelové plechy: teplota teplota horké válcované a kované

(5) pokovování povrchů horké válcované ocelové desky se tmavě hnědá, nepokovených studena válcované povrch je šedá, pokovování mohou být rozlišovány od hladkého povrchu, studena válcované desky hladší než horké válcované ocelové desky.