Domů > Novinky > Obsah
Přesný požadavek posukovacích strojů ve strojírenství
Jul 07, 2017

Přesný požadavek stroje kreslení ve strojírenství

Ocelový drát, pro celou linku drátu výkresu stroj, její požadavky na přesnost řízení není příliš vysoká, většina z drátu výkresu stroj, krmení operace jsou řízeny frekvencí motoricky, ale jsou také částí ovládacího prvku double frekvenční konverze Drátotahy a dokonce i přímo prostřednictvím výkresu odkaz vlákno napětí pracovní verze zaslaná drátu kreslicí stroje, zdarma zaplatit off. Kresba je nejdůležitější součástí stroje. Různé druhy kovových materiálů, různých hedvábí odrůd a požadavkům výkresu odkazy jsou velmi odlišné, design direct - typ výkresu stroj systém automatického řízení. Rychlost drátu procesu kreslení určuje efektivitu výroby celé kreslicí stroje a nejtěžší část celého systému. V segmentu čáry technologie běžně používané řízení má synchronní řízení a řízení napětí realizovat vinutí kovových výrobků.

Přímo vpřed výkresu stroj je jeden z nejvíce obtížné kontrolovat v drátu výkresu stroj, protože to je vícestupňové motor a kovového drátu je roztažený, je velmi vysoká účinnost operace. Umožnit lince klouzat mezi plíseň. V téže době má vyšší požadavky na synchronizaci motoru a rychlé rychlosti dynamické odezvy. Drát výkresu stroj se obvykle používá ke změně průměru nebo tvaru drátu přes desku na talíř, průměr nebo tvaru. Drát musí být mazány, při vkládání do výkresu die a formy na výkresu musí mít zvláštní chlazení (obvykle chlazení s vodním chlazením bunda). Zavírací stroje zajišťuje napájení.

Posuvné kolečko typ drátu výkresu stroj je neposuvných suché kontinuální výkresu stroj integrovatelných linky; V procesu, ocelový drát a drum drum obvodovém směru podél obvodových směrem je relativní kluzné, opotřebení povrchu je relativně malá a střední jeden válec dočasné parkoviště, následovaný drum can bubnu stále spoléhají na jejich produktové řady práce pro časové období, jako obvykle. Model má jednoduchou strukturu, pohodlný provoz a údržbu, nízké výrobní náklady, drát výkresu stroj má určité produktové řady je číslo ve stejné době, ocelový drát na roli Jane zůstat na dlouhou dobu, užitečné pro lepší chlazení z ocelového drátu. Ale Rolnička je více, nejen zvýšil počet trubek a bubnu výrobku, značka oceli drát v procesu přípravy podél své osy produkce vzad, vážně poškodil imanentní kvalitu ocelového drátu a kvalitu povrchu.

Charakteristiky válec typ drátu kreslicí stroje zjistit, že model je vhodný pro ocelový drát a dalších drátů, které jsou vhodné pro kreslení, malé specifikace, kvalitu a sílu. Dvojitá cívka drátu výkresu stroj byla vyvinuta na základě posuvné kolečko typ drátu výkresu stroj kvůli kroucení drátu během vyžádané řemenice stroje. Tento stroj má výhody kladka kreslicí stroj a eliminuje kroucení fenomén v procesu kreslení z ocelového drátu, a chladicí účinek ocelového drátu na bubnu je lepší. Drát typu dvoububnové výkresu stroj je stejný jako typ drátu kladky výkresu stroj a vedoucí kolo je více, zejména střední vodič vodící kolečka mezi horní a dolní bubnu, což dělá drátu zvýší na 180, když to projde. Ohýbání, není vhodná pro kreslení vysoké specifikace vysoké ocelového drátu; Provoz stroje není tak pohodlný jako kolo posuvné a rotační setrvačnosti brusný prstenec a drátěný kotouč bubnu horních a dolních je velmi velký, což omezuje zvýšení rychlost vykreslování. Wire výkresu stroj patří k přechodu stroj, který je vyvinut válec typ drátu výkresu stroj do vyšší úrovně drátu výkresu stroj. Je vhodný pro kreslení a malé velikost ocelového drátu. S cílem dále zlepšit kvalitu ocelového drátu a rychlost čerpání, je také druh drátu-posuvné kreslicí stroj. To zjednodušuje směrování mezi každý válec ocelový drát, ocelový drát při kreslení není torzní, axiální a dosáhnout přijetí nařízení dc motor, variabilní rychlost, Široká nabídka rozšiřuje rozsah výběru prodloužení mezi bubnem, kreslení funkce v nejvíce provozuschopném stavu práce. A smyčky vytváří pull nebo zpětného tahu pro každý válec v procesu kreslení. Ve smyčce napětí a opakování zpět vytáhnout výkresu, může učinit výkresu síla poklesne a prodloužit životnost z vnitřní části a ke snížení spotřeby může kinetickou energii vodič smyčky typu výkresu stroj je druh automatického tempomat kontinuální drátu Kreslení stroj, teoreticky, v ocelový drát kompresní poměr meze a stroj může vynutit parametry méně než, tak dlouho, jak zpracovat Celkový kompresní poměr je větší než nebo rovna stroj Celkový kompresní poměr, druh technologie pro všechny plíseň montážní stroj může automaticky upravit kompletní procesu kreslení. To je druh pokročilé drátu výkresu stroj, který je vhodný pro vysoce Síla drátu a slitiny drát o malé a střední velikosti.