Domů > Novinky > Obsah
Jak se odrážejí výhody výkovků v provozu?
Sep 20, 2017

Jak se odrážejí výhody výkovků v provozu?
Výkovků je tlak kovu, přes plastické deformace tvaru požadavky nebo odpovídající stlačovací síla, typický tvar síly pomocí kladivo nebo tlaku. Postavené jemnozrnné struktury, litím, zlepšení fyzikálních vlastností kovu. Ve skutečném využívání části správné konstrukci provést obilí tok ve směru hlavních napětí.
Kontrola kvality výkovků zahrnuje vzhled a vnitřní kontrola. Kontrola kvality vzhledu se vztahuje především na geometrická velikost, tvar, povrch výkovky dílů, například kontrolu projektu; vnitřní kontrola se vztahuje především na chemickém složení, makroskopické, mikroskopické, mikrostruktury a mechanických vlastností účelu kontroly výkovky dílů.
Výkovky vyžaduje každý kus konzistentní, bez jakékoliv pórovitosti, přebytek prostoru, inkluzí a jiné vady. Vyrobeno metodou tohoto prvku, kromě toho mají vysokou sílu k hmotnostnímu poměru. Délka výkovků má výhodu zatahovací zatahovací drát; Délka Sklápěcí, nafukovací průřezem; lze změnit změnit délku řezu.
Výkovků materiály jsou kromě obvyklých materiálů, jako jsou uhlíkové oceli a legované oceli, následovaný hliník, hořčík, měď, Titan a jeho slitiny, vysokoteplotní slitiny železa, niklových superslitin, super slitiny na bázi kobaltu slitiny deformace je chybná nebo dokončení cesty, jen proto, že jeho slitiny plastická zóna je relativně úzké, takže obtížnost výkovků bude poměrně velký, různé materiály, výkovky teplota topné teploty a dokončit teplotě výkovků má přísné požadavky.
Výkovků musí být v souladu s každým kusem, bez jakékoliv pórovitosti, zahrnutí nebo jiné vady. Tato metoda vytvoří komponenty s vysokým poměrem pevnosti k hmotnostnímu poměru. Tyto prvky se obvykle používají v leteckých konstrukcí.
Chlazení výkovky znamená, že se ochladí z konečné teplotě výkovků na pokojovou teplotu. Nesprávné výběr režimu chlazení, může být způsobeno nadměrné namáhání trhliny, vznik retikulární karbidu a bílé skvrny ovlivnit kvalitu výrobků a dokonce to chtěli.
Výkovky z nerezové oceli, spousta problémů s kvalitou, jako jsou trhliny v mechanické zpracování, obsah uhlíku je příliš vysoká, v přední části byly, a teď mluvíme o nerezové oceli výkovků v výkovky po skončení kvality procesu analýzy .
V skutečnou práci, zjistit, zda selhání polotovary dílů, Prefabrikované díly nebo díly z nerezové oceli výkovků není velmi snadná věc. Relativně vzato, polotovarů nebo hotových dílů selhání analýza může být jednodušší, a pro použití kusů ze selhání či neúspěchu analýzu důvodů bude trvat některé zvraty a obraty.
Problémy s kvalitou výkovků vznikají v mnoha ohledech. Makroskopické a mikroskopické analýzy, výkovků, a někdy simulace zkouška se provádí zjistit, zda problém s kvalitou je způsobena procesem výkovků sám nebo jiné faktory (např. surovin, tepelné zpracování, povrchové léčba nebo vyzkoušet své vlastní chyby, atd.); je výkovků proces není rozumné nebo nedokonalý proces disciplína není striktně vážného implementace procesu, které se teprve po pečlivé studium a analýzy mohou být provedeny po uzavření.
Výkovky z nerezové oceli mohou zlepšit jejich mikrostruktury a mechanických vlastností po výkovků. Odlévání tkáně po výkovků procesu tepelné deformace způsobené deformace a rekrystalizace z nerezové oceli, původní hrubé dendritů a sloupcové zrna do jemné zrnitosti, jednotné velikosti organizace, počet rovnoosých rekrystalizace, tak to původní ingotu segregace, Loose, pórovitosti, strusky a jiné komprimaci a svařování, organizace se stává lépe, zlepšit plasticitu a mechanické vlastnosti kovu.