Domů > Novinky > Obsah
Jak se vypořádat s drátem kreslení stroje ve výrobě
Jul 18, 2017Jak se vypořádáte s výrobou drátu

Musíme znát následující faktory:

1. Tažná zápustka v souvislé výrobě způsobí, že průměr tažného razníku bude větší díky normálnímu opotřebení.

2. Vzhledem k nekonzistentnímu proudu žíhacího proudu ve výrobě je proud náhle vysoký a vlákno je rozbito silným proudem, který je během žíhání vytažen nebo zmutován.

3. Vzhledem k problémům s kvalitou různých tyčí. V procesu výroby má tyčový materiál nepravidelnost v kvalitě, která způsobuje, že se vlákno odtáhne všemi druhy nepředvídatelného napětí v deformaci výkresu. Tato situace je méně pravděpodobné, když nastane, když je prut dobrý.

Řešení: Kreslí stroj podle různých tyčí, jsou vybrány různé kombinace schémat, které neustále sbírají ve výrobě. Například při výrobním způsobu výroby měděné tyče vytažení 2,53 mm monofilu potřebují 8 drátu tažení zápěstí a výroba stejného vnějšího průměru monofilamentu, pokud se použije válcovací tyč, podle požadavků na tvarování dalšího kusu můstku Modelka; Před výrobou, k výrobě měděné tyče k plné samo-kontrola, zjistili vady kvality měděné tyče v čase, podle různé situace by měly být včasné najít fáze protiopatření, nebo snížit rychlost čerpání, nebo vadný tento odstavec .

Neustále pozorujeme, že výkres žíhání při výrobě elektrického proudu je normální, a to zejména tehdy, když se právě začíná, přičemž zvláštní pozornost je věnována změnám žíhacího proudu, v závislosti na změnách rychlosti vedení k úpravě velikosti žíhacího proudu, čímž se provádí žíhání proud se postupně zvyšuje s nárůstem rychlosti drátu, zajišťuje normální provoz zařízení.

Věříme, že pokud se ve skutečné výrobě výše uvedených bodů, kreslení stroj kvality měděného drátu výrobky a efektivnosti výroby budou mít různé stupně, může lépe a rychleji pro další pracovní postup výroby poskytují silnou záruku.

Někdy se často vyskytují v procesu výroby jevu zlomených drátů, jestliže kvůli opotřebení a aby kreslení zemřít velikostní prostor větší, takže problém tak dlouho, jako obvykle věnovat pozornost k ochraně před dokončením inspekční práce lze vyřešit snadno. Může být také proto, že proud není stabilní, bude muset věnovat pozornost žíhání proud je stabilní, bude to neustále věnovat pozornost v procesu výroby, a to zejména při prvním startu, zejména věnovat pozornost ke změně současné , podle řádku upravte aktuální velikost návratu rychlosti změny. Poslední podmínka je zřídka vidět ve výrobním procesu, který je téměř bezvýsledný, což je kvalita materiálu tyče. Dokud je při nákupu správně zavřeno, tento problém nebude problémem.

Kladkostroj v procesu kreslení, ocelové dráty a buben bubnu obvodové směru podél obvodu bubnu směr není žádné relativní kluzné plochy, bude povrch způsobit opotřebení, ale opotřebení je poměrně malý, a to i když v procesu čerpání bubnu dočasné parkování, následované navijákem nebude mít vliv, stále podle množství produktové řady na sebe pracovat jako obvykle, tak to patří do jakési integrable line neklouzání suchého typu kontinuální drátu kreslícího stroje. Má výhody jednoduché struktury, pohodlné obsluhy a údržby, nízké náklady na výrobní náklady, ukázalo se jako chlazení drátu, tedy koeficient v určité výrobní lince, ocelový drát kolem kotouče zůstal dlouho. Ale příliš mnoho řádkového kola přidá frekvenci ohýbání drátu a snadno vyrobit buben produktu, který v průběhu kreslení může způsobit obrácení podél své osy, ovlivňuje kvalitu drátu, takže je vhodný pouze pro tažné médium a malá specifikace, kvalita a síla nejsou vysoký drát a jiný kovový drát.