Domů > Novinky > Obsah
Graphite Die čištění pokyny
Sep 01, 2017

Graphite Die čisticí opatření
Graphite Die čištění je Graphite Die údržbu a údržbu klíčový proces, ale také omezuje zúžení Graphite Die údržby. Vzhledem k tomu, vývoj Graphite Die výrobní rychlost je mnohem rychlejší než rychlost Graphite Die čištění a Graphite Die po rychlé vyčištění bezprostředně po další a připravit pro další výrobu, tak nechte Graphite Die dobu čištění je zcela omezené. Tady, jsme se podívat na Graphite Die čištění opatření je to, co.
Graphite Die čištění Poznámka:
Systematické udržování Graphite Die je založena na kontinuitu požadavky na údržbu a operace údržby. Pro dosažení "cenově efektivní" cílů, čištění grafit zemře poznamenávám: rozvoj detailní Graphite Die program čištění. V různých částech Graphite Die čištění, například tisk vnitřní čištění, po stranách promazání, čištění, čištění, hlavní část použita metoda čištění se také liší.
Po Graphite Die provozuje již určitou dobu a vystaven oplechování testy jako pokovování opotřebení, sledovat značení a grafit umírá v nevětraných halách a průduchy, technik může určit postup a frekvenci Graphite Die čištění vizuální kontrolou The proto, je důležité porozumět období bezpečného provozu Graphite Die a udržet pozorování množství nečistot a nosit v grafitové zemře.
Na základě Graphite Die má některé provozní cyklus, všechny Graphite Die by měla doprovázet příslušné potřebné úkony a cyklus údržby souboru záznamů. Obecně ovládací prvek úroveň vnitřního tuku a gear protahování, jezdce, vnitřní hřídel kolíky a pouzdra stejně jako jiné pohyblivé části jsou klíčem k zajištění stabilní produkci. Další faktory, které ovlivňují produkci patří vodoznaky a vodotěsných zásuvek, které jsou kontaminované nebo ucpané, potrubí netěsnosti, rez a koroze kvůli úniku nebo kondenzace.
Diamond Graphite Die má teplotní odolnost, vysoké teploty stále udržovat stabilní výkon, méně náchylné k tepelné expanze a kontrakce jevu, je produkce různých řezných nástrojů pro nejlepší formy.
S cílem zajistit výrobu vysoce kvalitních výrobků a výrobní specifikace komplexní, Dongguan Jie Cheng grafitu zavést moderní výrobní a zařízení na zpracování, podle přísné řízení a zlepšit kvalitu bezpečnostního systému poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní kompletní sortiment grafitových výrobků a Graphite Die. Vyrobené produkty jsou široce používány v chemické, mechanické, hutní, elektroniky a dalších oblastech a získat zpětnou vazbu od zákazníků dobré.
Graphite Die zpracování povrchové úpravy technologie, povrchová úprava, povrchová úprava nebo zpracování kompozitních technologií, změňte Graphite Die povrchové morfologie, chemické složení, struktura a stresu stát, s cílem získat požadovaná povrchová výkon systémové inženýrství. V současné době ve výrobě Graphite Die více aplikací jsou především nitridování, cementování a kalení film depozice.
Jak technologie nitridace mohou tvořit vynikající povrch a procesu nitridace a Graphite Die hašení má Dobrá koordinace, zatímco teplota nitridace je nízká, po potřebě intenzivní chlazení nitridace, Graphite Die deformace je minimální, takže Graphite Die povrchové zpevnění je využití technologie nitridace dříve, ale také nejčastěji používané.
Formy grafitu cementování je zlepšit celkovou sílu grafit zemřít, to znamená, Graphite Die pracovní povrch s vysokou pevností a odolnost proti opotřebení. Za současných technických podmínek, cena tvrzené film depozice (hlavně zařízení) je vysoká, stále jen v některých přesnost, dlouhá životnost Graphite Die aplikace, pokud využití stanovení tepelného zpracování centrum, náklady na povlak tvrzené film bude se výrazně snížit, další grafit zemřít, pokud použití této technologie, můžete zlepšit celkovou úroveň výroby Graphite Die Číny.
S vylepšením výkonu obráběcí a řezné nástroje rozvoj technologie předem kalení materiálu Graphite Die zrychleno. V roce 1980 dosáhl podíl předem tvrzené modulů na průmyslové formy 30 %.