Domů > Novinky > Obsah
Výkovky, zpracování kvalitní služby oběma rukama uchopit technické požadavky je velmi vysoká
Oct 11, 2017


Výkovků výrobci po rozvoj kvality jistě souvisí, s cílem najít dobré výroby výkovků podniky, pro které je zásadní, kvalitní výkovků a dobré služby postoj je velmi důležité výkovky chtějí výrobci rozvíjet svou vlastní značku také potřeba začít od tohoto místa, a poté budete rozvíjet v značku. Unikátní řízení myšlení a výrobní kapacita je základní pro vývoj výrobců výkovky, výkovky perspektivy rozvoje produktů a může docházet k potížím, které musíme být vhodné k vyřešení moderní podniky výkovků v objednávka k rychlému rozvoji, často mnoho problémů. Výkovků výrobci měli zvážit kvalitu životního prostředí, kvality obou rukou nemůže zachytit rychlý úspěch. Výkovků výrobní podniky by měly nadále inovovat podle jejich vlastní rozvoj džusů v oporu.
Prázdné zpracování výkovků je první proces výroby výkovků, kvalita mezery výkovků je dobré nebo špatné, a produktivita výkovků bude mít významný dopad na kvalitu, výkon, životnost a hospodářské přínosy výkovků. Technologie zpracování prázdné výkovky, zařízení přesnost a výkon určuje kvalitu blanku. Výkovků mezery přímo ovlivňují přesnost soustružení a otáčení kvalitu mletí také ovlivnit přesnost a účinnost. Proto, výběr výkovků polotovarů v celé výkovků zpracování hraje velmi důležitou roli, výkovky přibližný výběr princip, by měly splňovat požadavky použití předpokladu, co nejvíce snížit výrobní náklady, takže nádobí v trh s konkurenceschopností. Dále je princip výběru výkovků polotovarů, následující:
1. Princip procesu:
Výkovků používání požadavků prázdný tvar Určuje charakteristiky řadu různých požadavků a tvarových charakteristik, vznik odpovídající prázdné, tvořící požadavky procesu. Požadavky pro používání Forgingss jsou součástí požadavků na vnější jakost jako jejich tvar, velikost, obrábění, přesnost, drsnost povrchu a vnitřní kvality požadavky jako chemické složení, kovová konstrukce, mechanické vlastnosti, fyzikální vlastnosti a chemické vlastnosti. Pro používání různých Forgingss je třeba zvážit charakteristiky procesu výkovků materiálu (např. výkon výkovků, svařovací výkon, atd.) zjistit, jakou prázdné tvarovací metody. Vyberte prázdnou metodu tváření ve stejnou dobu, ale také brát v úvahu následné obrábění zpracovatelností. Některé z komplexu, těžko použít jedinou metodu tváření tvoří hrubý, je nutné zvážit možnost kombinace různých typů tvoří programy, ale také třeba zvážit, zda tato kombinace bude mít vliv na obrobitelnost obrobitelnost.
2. Principy adaptace:
Při volbě drsné tvoří možnosti, ale také zvážit princip přizpůsobivosti. Obojí podle konstrukce výkovků tvaru, velikosti a pracovní podmínky, vyberte Přizpůsobit k programu prázdného. Například pro součásti hřídele žebřík, když krok průměr rozdíl není velký, panel lze použít; je-li rozdíl je velký, je vhodné použít hrubý výkovků. Výkovků pracovní podmínky jsou odlišné, volba typu prázdné je také jiná.
3. výrobní podmínky brát v úvahu zásadu:
Výkovků prázdné, tvořící plán dle místních podmínek produkce na výběr. Na místě výrobní podmínky obsahují skutečná úroveň zpracování, stav zařízení a možnost a ekonomika na dosah, ale ve stejné době zvážit použití pokročilejší metody prázdné výroby kvůli rozvoj výroby. Za tímto účelem, prázdné výběr, společnost by měla analyzovat stávající výrobní podmínky, například zařízení kapacity a personál technické úrovni, možno využití stávající výrobní podmínky k dokončení úkolů, drsné výrobní. Jsou-li stávající výrobní podmínky obtížné splnit požadavky, měli byste zvážit, změna materiálu výkovků a (nebo) prázdné tvoří metody, ale také prostřednictvím outsourcingu nebo outsourcing řešení.
4. ekonomické principy:
Zásada hospodárnosti je, aby náklady na výrobu materiálů, spotřeby energie, mzdy a ostatní náklady na nejnižší výkovků. Při volbě typu prázdné výkovků a specifické výrobní metody by mělo splňovat požadavky použití dílů za předpokladu řadu předem vybraných programů pro ekonomické srovnání, z celkového výběru nízké náklady programu. Obecně výběr prázdných typů a výrobních metod, by měl být drsný velikost, tvar a hotových dílů tak blízko, jak je to možné, čímž snižuje zpracování okrajů, zlepšit využití materiálů a snížit zatížení obrábění. Ale přesnější drsné, obtížnější vyrábět, tím vyšší cena.