Domů > Novinky > Obsah
Prevence hluku stroje výkresu a úsporné malé zdravý rozum
Aug 09, 2017

Prevence hluku stroje a úsporné malé zdravý rozum
Objekt má vibraci, když bude existovat nějaký zvuk, pokud zvuk ovlivňuje naši odpočinku a práce se nazývá hluk. Ve skutečnosti, kdy průmyslové výroby či přepravy, bude šum, což je vlastně druh znečištění. Když provozujeme drát kreslicí stroj ve výkresu obchod, hluk, které produkuje je velmi velký, aby zdraví obsluhy je také velký vliv. Když zařízení je v pohybu, se objeví zub šum, on je největším zdrojem hluku drátů výkresu stroj, záběru povrch nebo zařízení, když jsou v sestavení, pokud existuje velmi široká mezera, pak je možné nechat je v přenosu čas je mnoho hluku. Musíme upravit jeho převod na mezeru, zajistit, aby jeho mazání převodu.
Kreslení stroj barel v potřebu vytápění, je použití kroužku topení pro vytápění, tato cesta docela síla, proces zahřívání je to: první topení prsten potřeba jejich první horečku a pak přenos tepla do výkresu stroj barel, pak v procesu přenosu tepla nevyhnutelně ztratí část tepla, odpadní teplo je vlastně plýtvání energií.
Navíc protože vnější povrch kroužku vytápění je určitě přijde do styku se vzduchem, pak je to část tepla vyplýtváte ve vzduchu, který je roven plýtvání elektřiny, drát výkresu stroj pouze teplo v této části kruhu topení ztráta téměř 40 procent elektřiny, aby se předešlo této situaci, můžeme použít produkt nazvaný elektromagnetické ohřívače, tak dlouho, dokud povrch výkresu stroj zabalené do vrstvy izolace bavlny, navíc vrstvu elektromagnetické topné spirály, moc, elektromagnetické cívky se objeví elektromagnetické indukce, barel bude automaticky ohřívat, kvůli přítomnosti izolace bavlněné teplota nedosáhne vzduchu, moc je tak zachránil, oproti topení prsten, Elektromagnetická ohřívače mohou zachránit alespoň 30 procent více elektřiny, zabezpečeným a hospodárné vytápění rychlost a velmi ideální, je v současné době nejlepší partner výkresu stroj.
Stroj je zařízení pro běžně používané zpracování, což je kombinace mnoha přesné součástky, s technickému pokroku a zlepšení, výkresu stroj pro pole je také neustále rozšiřuje. Chcete-li získat dobrý efekt vykreslování, musí výrobní proces kontrolovat svůj vztah s prázdné proměnné, která obsahuje konkrétní obsah?
Je-li vztah mezi procesu kreslení a řízený proměnnou jako základ, pak kreslicí stroje lze rozdělit na dva typy kontroly typu, jeden je přímým ukazatelem ovládání, je nepřímé indexu řízení. Takzvané přímé indexu prvek odkazuje na řízené proměnné musí řídit proces ukazatele; ale ve skutečnosti kvůli různým omezením nelze získat přímo, tak pouze nepřímé kontroly.
Bez ohledu na které straně, mají přímý dopad na fungování stroje výkresu, takže významný vztah mezi nimi je mimo jakoukoli pochybnost. Jako uživatel z nás bychom měli být vědomi a posílit naše zaměření na to.
Praxe nám říká, že výkresu stroj rychlost vykreslování a čerpání síly nelze zlepšit ve stejnou dobu, při zvyšování rychlosti zařízení, když se sníží tažnou sílu. Proč je tam takový stát? Xiao Bian každý analyzovat důvody.
Říct kořen slova, protože rychlost kreslení stroje ve stejné době, jeho mazací podmínky byly vylepšeny, čímž se snižuje koeficient tření, tak překonat vnější tření a další smykové deformace potřeba síly se také sníží, což bude kreslení síla byla také snížena. Ve skutečnosti, tímto způsobem nebo dobré, alespoň výkresu bezpečnost strojů systém hodně zlepší.
Ale rychlost vykreslování výkresu stroj nemůže být příliš vysoká, jinak spuštění zařízení chvíli drát je snadné být zvládnut, i v případě, že chcete použít vysokorychlostní kreslicí stroje, je třeba také věnovat pozornost konfiguraci ovládacího zařízení odpovídající rychlosti a Ujistěte se, že provoz stálé zrychlování na výkresu operace mohou být prováděny jen normálně.