Domů > Novinky > Obsah
Třeba poznamenat podrobnosti o přípravě výkovků
Jul 18, 2017Třeba poznamenat podrobnosti o přípravě výkovků

Obecně různé výkovky metody mají různé zpracování, s nejdelší hot die výkovků procesu. Co by mělo být si všiml v výběr materiálů pro výkovky? Podívejme se! Materiál je především uhlíkové oceli a legované oceli, následuje hliník, hořčík, měď, Titan a jeho slitiny.

Za prvé co potřebujeme vědět je, že surový materiál má bar, ingotu, kovový prášek a tekutého kovu. Deformace průřezu v kovu se nazývá poměr výkovků. Správná volba poměru výkovků, rozumné topné teploty a tepelné izolace čas, přiměřená teplota výkovků a konečné teplotě výkovků, rozumné deformace, míra deformace zlepší kvalitu produktů a snížit náklady.

Pro obecné malé a střední výkovků, kruh nebo čtverec je prázdný řádek. Organizace a mechanické vlastnosti, dobré, přesný tvar a velikost částic uniformy kvalita povrchu, snadno organizovat hromadné výroby. Tak dlouho, jako topení teplotních a deformačních podmínek jsou náležitě kontrolována, vynikající vlastnosti výkovků může být falešná bez velkých výkovků deformace.

V rychlém rozvoji jeho vývoje přímý pohon, které hydraulické zápustkové výkovky stiskněte místo staré volné výkovky kompresor je problém, že naši budoucí velké výkovky průmysl potřebuje řešit. Chcete-li zlepšit výkon výkovků, bychom měli zavést nebo kombinovat s zahraniční přípojů k urychlení provoz hydraulické řízení a operační systém domácí volné výkovky hydraulického lisu. Urychlit vývoj výkovků výrobní linky zařízení: výkovků není izolovaný proces, s cílem zlepšit efektivitu výroby, snížit náklady, úsilí o rozvoj výkovků pomocných zařízení, jako jsou výkovky, výkovky automatizace systém, robota a rychle se měnící plíseň zařízení načítání systému, atd.

Ve stejnou dobu my také chceme učit výkovků nedestruktivní testování technologie, automatické rychlotestů vícebodový systém, ovládání systému vývoje procesu a technologického rozvoje. Středofrekvenční indukční ohřev zařízení: zařízení jsou potřeba velké síly, stabilní a spolehlivý výkon, vysokou odolnost, mezifrekvenční indukční ohřev zdroj záhlaví pro střední frekvence a teploty pece ovládání topení proužek je přesná a spolehlivá, obě části mezifrekvenční indukční ohřev v ochranné atmosféře. V každém případě domácí výkovků zařízení by měla dále rozšířit odrůdy, kategorie, zejména efektivní automatické zařízení výkovků. Bychom měli pokračovat v úsilí o rozvoj nezávisle a prostřednictvím zavedení společných podniků, produkci a základní realizaci modernizace a znárodnění výkovků zařízení v Číně od 10 do 20 let.

Konvenční hmoždinky se obvykle používají pro přidání mědi, uhlíkových bloků a železné pláty. Poměrně schůdným způsobem pro mělké hmotnosti otvoru, ale pokud na rozdíl je příliš velký nebo opatří tlusté hole, podmínka této metody se používá. Svařování je obtížné.

Kvalitní svařování není zaručeno. To je obtížné splnit technické požadavky díra plug svařování. Závitová tyč Montážní otvor. Nevýhody této metody: tloušťka socket, místo omezení silného magnetického pole svařovací oblouk a povrchového napětí. Vliv gravitace je obtížné oddělit strusky z povrchu roztaveného kovu. Škvára není snadné vymazání. Strusky, otvor vzduchu, dno tvoří dobré fusion a fúzi a jiné nebezpečné závady. Přestože jsou nevyhnutelné nedostatky v procesu svařování tradiční díra plug, neexistuje žádný proveditelný způsob, vybrat za stávajících podmínek produkce. Metoda svařování tradiční plug a optimalizace je třeba zlepšit.