Domů > Novinky > Obsah
Kontinuální lití stroj energetické úspory a ochrany životního prostředí
Sep 20, 2017

Kontinuální lití stroj úspory energie a ochrany životního prostředí
Industrializace, urbanizace proces urychlit rychle narůstá počet motorových vozidel, kvalita ovzduší Číny čelí bezprecedentní výzvy a opar počasí způsobené vysokou nemocnost jev se stává středem veřejného zájmu. Úspora energie a ochrana životního prostředí je, že čínská Národní politika byla uvedena jako zaměření vývoje silnice, opakovaně zdůraznil důvod nebo kvůli neustálé nedostatku energie v Číně, brutální realita byla neustále volá nás každé výrobní linky výrobcům mill, musel re opatrný kontinuální lití stroj směr vývoje. Postupné vyčerpávání zdrojů, v energetice, napájecí zdroj napětí, zhoršující se životní prostředí, tyto skutečnosti jasně podány před každého z nás, pouze od každého, aby si své vlastní úsilí o snížení znečištění životního prostředí, válcování zařízení, aby se energetické ochrany životního prostředí, energetické účinnosti a efektivity je hlavním tématem budoucího vývoje kontinuální lití stroje, jediný způsob, jak vývoj kontinuální odlévání stroje jít dál. Pro aktuální Válcovna v odpadních vodách Válcovna, prachu a hluku, i když tam bylo výrazně lepší, ale ty a velké mezinárodní výrobci oceli, Číny ocelářského průmyslu došlo také některé problémy, výroba a prodej růst je velký rozdíl, ale s velkým směrem, bude větší úsilí. Kontinuální lití stroj odpovídá poměru rychlosti převodovky. Kontinuální lití stroj může do značné míry, uložit plyn do ocelové ohřívací pece, šetřit vodou a tepelný výkon za hodinu může dosáhnout 10 tun za hodinu. Nejdříve se zavázat k realizaci Válcovna podnikatelský plán od celkového pohledu na celkové výhody jsou značné. Kontinuální lití stroj může výrazně snížit ruční provoz, sochory s roll vodního chlazení, vše jako a zvážit, zda evropské ocelářství poskytovat více volného uhlíku emise kvóty čištění vody mohou být recyklovány a pak čerpadlo nové filtrování Vodní plochy. To se nejen vyřešit problém odpadních vod rovnováhy, zotavení sochorové mytí oxid, srážení a protože tolik vody, aby zajistily, že procesu postupné spotřeby vody, zlepší nepřetržité kontinuální odlévání Stroje válcování a válcování efektivitu.
Bezpečnost výroby je prvním zájmem výrobců problém, protože kvalita a účinnost výkresu přímo ovlivňují výrobci procesu a zda přijetí zákazníka, hrát skvělý vztah a pak kontinuální Licí stroje ve výrobním procesu k vyřešení problému, jak vyřešit jak ušetřit čas a mohou účinně řešit? Zde je pár věcí, často můžete narazit ve výrobě kontinuální lití stroje.
Jako kontinuální produkce mědi kontinuální lití stroje, rychlost čerpání bude postupně se nebudou synchronizovány s žíhání, které učiní při tažení drátů rychlost pomalé a pomalu, když průměr občasné, nepravidelné změny. Důvody pro tento jev jsou následující:
1. napětí na ukládání kol nestabilní. Použití tlaku vzduchu ve výrobní dílně může být více, což způsobí tlak vzduchu kontinuální lití stroj, když malý, který je zároveň napětí tanker není konstantní, a proto je konstantní rychlost linky, aby výkres tahové síla je také není konstantní hodnota, což může způsobovat odchylky průměru monofil nelze řídit přesně.
2. měděný drát je vlající na žíhání kolo. To umožňuje měděný drát žíhaný volné stavu, když Hustota proudu žíhání je velké a malé, a síla měděného drátu při vyšší rychlosti je relativně nízká, takže je pravděpodobné, že způsobit měděného drátu na žíhání kolo , Tak, aby povrch kontinuální lití Machine měděný drát kvůli roli jiskra a nerovnoměrné průměr.
3. nošení díky dlouhodobé užívání hlavní motor převodovky. To může udělat rychlosti kreslení pevné rychlosti a trakční rychlost a rychlost linky neodpovídá, tak tvoří nití z tenké.
Řešení: tanker pro dobré mazání, aby se zabránilo jeho vysokorychlostní provoz na lince způsobené zpětné tření a pak vytáhněte linky; Nastavte napětí řádku tak, aby proces kreslení je vždy blízko k žíhání kolo; Chcete-li zajistit, že žíhání kolo ocelový prsten beze změny, aby se zabránilo povrchu ocelového kroužku způsobené poruchami žíhání současné nestabilitě. Obnovení kontinuální lití stroj podle aktuální situace kontinuální lití Machine: Upravte rychlost kola podle principu výkresu tak, aby žíhání kolo rychlost / konstantní rychlosti kol speed = × součinitel čelního balkónu rychlost kola průměr / průměr žíhání kola průměr žíhání kola je známo, a rychlost fixní rychlost kola a žíhání kolo lze měřit. Tedy lze získat koeficientu čelního balkónu a Součinitel skluzu znovu nakryta kontinuální lití stroj. Pro splnění požadavků.