Domů > Novinky > Obsah
Kontinuální lití a Válcovna proces výroby oceli a kontinuální lití koordinací a zlepšování procesů
Jan 07, 2017

Podle různých způsobů, jak válcování plynulé lití a Válcovna je známý pro jeho vysokou účinnost, nízkou spotřebu energie.
1, po tání oceli šrotu naběračku převodem podle výtah vzdálenost, teplota zjistit teplotu roztavené oceli v dílně. Vyhněte se roztavené oceli ochlazení příliš rychle, vedoucí do kolečko při překrývání a viskózní jevů, což má za následek zpomalení toku roztavené oceli, vážně ovlivňují výrobní kapacitu.
2, venkovní teplota je nízká, roztavené oceli pokles teploty rychle, spolu se snížení nízkých teplot. Chcete-li tento problém vyřešit, použít naběračku typu izolace, udržuje teplotu roztavené oceli zajistit roztavené oceli v kontinuální lití stroje se nezobrazí ztuhlé.
3, kontinuální záklon sochorové kontinuální odlévání obtíže, mohou být prováděny foukání kyslíku teplá, takže kolečko musí splňovat andquot; první casting, po blowingandquot kyslíku; požadavky. Mezitím sprej, chlazení chladící vody pro sochory, cut-off v osmistolicovou.
Výše popisuje kontinuální lití a Válcovna tání a kontinuální odlévání některá zlepšení na programu synergy, věří, že účinky plynulé lití a Válcovna se výrazně zlepší.