Domů > Novinky > Obsah
Charakteristiky Svinovací a svinovací údržby
Oct 20, 2017

Charakteristiky Svinovací a elektrický motor údržba váleč
(1) je výrobní proces by měl být přepravován podle povahy materiálu, včasné čištění, aby čisté části dopravníku.
(2) svinovací urazit jeden rok vyměnit olej, našel fenomén úniku, by měly kontrolovat těsnící stránky a nahradit opotřebení těsnění.
(3) za normálních okolností jsou elektrické válce opraveny každý rok. Takto: přes váleček na levé straně krytu otvor oleje k válci čisté vypouštění ropy.
Bez napájení válec dopravníku rysy:
1, válečkový dopravník pro všechny druhy krabic, pytlů, zásobníky a další části dodávky, sypkého materiálu, drobných předmětů či nepravidelné předměty mají být umístěny na zásobník nebo dodání doručení krabic.
2, válečkový dopravník může dodat velký kus váhy, nebo nést větší zatížení s rázy.
3, struktura v různých podobách, Válečkové dopravníky lze rozdělit na poháněné jednotky Roller a moc válec lze rozdělit podle rozložení do Labyrintové ucpávky pro dopravníky válečkem linka, mikroventilací válečkem linka a dopravníkové válce. Ale také dle návrhu zvláštní zákazníka požadavky splnit různé požadavky různých zákazníků.
4, moc válce mezi snadný přechod lze použít váleček víceřádkový a jiných dopravních prostředků nebo letadlo skládá ze systému k dokončení širokou škálu potřeb procesu komplexní logistiky.
Délka válce zvolit: různé šířky zboží by měly být vybrány pro Šířka válce, za normálních okolností, "dopravní + 50mm".
Zdi tloušťky a hřídel průměr výběr koleček: podle hmotnosti, přeprava materiálu, rovnoměrně na kontakt válce, vypočítá požadované zatížení každého válce určit stěny tloušťky a hřídel průměr válce.
Kolečkové materiálu a povrchové úpravy: dle různých transportních prostředí k určení váleček používaný materiál a povrchová úprava (uhlíková ocel pozinkovaná, nerezová ocel, černá nebo plast).
Vyberte instalaci, k válce: dle konkrétních požadavků celkové dopravníku, vyberte instalaci, váleček: jaro tisk typ, vnitřní osa hřídele, celý ploché čepy, otvory a tak dále.
Pro kuželíkové válečky Šířka role a kužel se liší podle velikosti nákladu a poloměr otáčení.
V dnešním rychlým rozvojem vědy a techniky dnes výrazně zlepšily životní úrovně obyvatel, hospodářské kapacita se zvýšila, snaha o materiálu větší důraz na kvalitu výrobků. Po zřízení stále více průmyslových výrobců tržní ekonomika konkurence intenzivnější, což vyžaduje společnosti ke zlepšení vnitřní produkce válečkový dopravník systém dále zlepšit kvalitu, rychlý produkce, aby se rychle Chopte velký počet zdrojů zákazníka trhu.
Výroba přenosové lince optimalizovat výrobu různých prvků, systematické reformy, která obsahuje pro výrobní linky v zeleninové válečkové Dopravníkové zařízení lepší. Mnoho společností v řízení výroby jsou jako kopírovat úspěšné zkušenosti podniků do jejich vlastní výroby modelu, tak že podniky v poměrně krátké době získat efektivní růst. Mnoho dobře-financovaný podniky kupovat ve velkém měřítku dovoz zeleniny válec dopravníku stroje se jim líbí, ale není nutně použitelné výsledky pro své vlastní podnikání. Proto uživatel v produkci přenosová vedení zlepšit čas, musíme zvolit jednotku zeleniny víceleté válec dopravníku strojírenské výroby a prodeje zkušenosti nahromaděné výrobci, aby vám mohou pomoci k výrobní lince plánování a návrh musí být vhodnější. Současně vybrat zeleninový válečkový dopravník s řadou certifikované rostlinné válec dopravníku výrobců takové rostlinné válec dopravníku mechanické výkon je relativně bezpečné a spolehlivé, s ostatními zajištěna. Kromě toho uživatel měli zvážit, zda rostlinné Roller výrobce může poskytnout trvalý a efektivní poprodejní servis.