Domů > Novinky > Obsah
Charakteristiky a pracovní princip kontinuálního lití stroje
Jul 07, 2017

Charakteristiky a pracovní princip kontinuální lití stroje

Štít licí stroj má přiměřené struktury, pohodlný a bezpečný a spolehlivý provoz apod., použitelné pro klece, klece králíka, stavebnictví, všechny druhy drátů OK, shule deska drát plug zkrácení a zvláštní formoval wire mesh s rovnání.

* funkce a funkce

1. neexistuje žádná chyba při snižování délky ocelové tyče.

2. dvojité záhlaví,

3. když je vytáhl poslední metr výztuže,

4. lanových přijímá wolframu ocelové formy,

5. produkt drátu přijímá režim terminálu míč, a ocelové tyče nepoškodí povrch.

* Upravte pracovní princip dlouhou řezací stroj

Původní mechanické ladění pevné délky řezací stroj, rovně posílen deskový materiál na polici, poté, co vstoupil do válce, příslušná úprava rovnání bloku šrouby, utáhnout, rovnání bloky na různých excentrické pozice, kontinuální licí stroj tak, aby pro různé velikosti nebo jiné posíleny narovnávání. Narovnávací systém má Gaussova křivka, sinusový a kosinus křivky, respektive vztahující se na různé průměry a výnos pevnost výztuže. Po úpravě lamelová výztuží, rovnání bloku bude vyrábět opotřebení. V této době je třeba upravit úprava zajištění vyhlazující efekt. Pole hlavní přenosu a trakční válce kontinuální odlévání stroje, mechanické rychlosti mechanismu snížení v poli přenosu sníží rychlost motoru a řídit rotace válce (horní válec) aktivní tlak. Krmení, rotační excentrická úchyt, aby na válečku je aktivována, kontinuální lití stroj na bude posílena prostřednictvím válec a válec (pasivní válce) mezi V-drážka a pak zpětně otáčející excentrické úchyt, aby váleček dolů, nahoru a po dvou válec upínací zesílené státu. Ocelové výztuže závisí na přídržnou sílu mezi válečky. V ojnice spojené s mechanickým, jednoho na jaře je spojen s, tlak pružiny na váleček, trakční válce tlak je úměrný tlaku, důvod různých průměru a materiálu oceli by měla zvolit jiný válec Jarní tlak, tím lepší přilnavost a trakci bar. Ve stejnou dobu s cílem zabránit tangenciální při smyku, po zastavení v baru, by měla být zřejmé prokluz mezi výztuží a přítlačný váleček. Tedy úprava tlaku pružiny je klíčem k normální fungování kolečko. Případ přenosu excentrické hřídele v dvojité posuvníku mechanismus pohání kladivo jako vertikální přímku vratný pohyb, plynulé lití stroj zkosení mechanismus taichung s nařezat na nůž, jako strany nůž cutter vstoupí pod kladivem hlavu, fréza kladivu a realizovat bar řezací práce. Po přerušení ocelové tyče čtvercové nástroj vynulován protáhneme tyč jara. Stojan je pevná délka úpravy fréz instituce, rack se používá k nastavení dlouhý žebříček deska, dle potřeby upravte délku stupnice desky na pozici složená závorka a měňte tlak vyvíjený na jaře ortéza může způsobit narovnávací ocelová střecha dynamické měřicí deskou, kontinuální lití stroj a chcete být v oceli jsou přeříznuté nožem za stolem lze obnovit v časovém limitu. Když stropní deska armování je přesunuta na místě, vládce je dojatý vládce desku a táhněte čepel je řez pod hlavu kladivem. Po ukončení zkosení náměstí čepel je resetováno protáhneme tyč jaro. Výztuž je vyjmout vypnuto, materiál regálu se otevře vykládky materiálu. Po ocelové tyče spadne, materiál regálu bude uzavřen a další ocelové tyče bude přijata. Otevírací doba je řízena pomocí časových relé, materiál stojanu je uvolněn.

Pracovní princip kontinuální lití Machine

Zaprvé, rychlost motoru je řízen řemenového pohonu, což činí rovnání lahve otočit a ocelových tyčí v rovnání trubice se narovná a povrch ocelových tyčí je odstraněn narovnávací plíseň.

Motorem prostřednictvím jiného páru zpomalení pásu jednotky a zařízení reduktoru, na straně jedné kontinuální lití Machine disk dva přenosového válečku, trakční bar posunout vpřed, na straně druhé kolo pohání klikou, kladivo hlavu dolů hnutí.

Když ocelové tyče je povýšil na předem stanovenou délku, kladivo je zasažen držáku nástroje, kontinuální lití stroj ocelové tyče je uříznout, ocelové tyče je odříznuta a ocelové tyče je v rámci a čepel je zpátky na své místo a dokončí cyklus.