Domů > Výstava > Obsah
Analýza procesu kování význam bezpečnosti v
Jan 07, 2017

Kovárny má vysoké teploty a Kovářská zařízení, existuje mnoho bezpečnostních rizik, požadovat od zaměstnanců zaměřené v souladu s požadavky příslušných bezpečnostních a bezpečnostních postupů.
Kovomodelárna jsou časté nehody: mechanické trauma, různých strojů a zařízení, nástroje nebo obrobku přímo způsobené poškrábáním, zranění a zranění. Burns, vysoká teplota kovu nebo nástroj a vypálení; elektrický šok, protože upozornění operátor kreacionisté způsobené netěsnosti nebo elektrických zařízení. Aby se zabránilo nehodám z děje, dodržovat následující bezpečnostní pravidla:
1. do dílny, by měli být povinni nosit OOP; Workshop v rámci příkazů v požadované činnosti, nikoliv nedbale;
2. před prací s kovářské polotovary by měly být vybranou velikostí a tvarů vhodné kleště a další nástroje a kontrolu bezpečnosti a spolehlivosti tohoto nástroje:
3. workshop koridor by měly zůstat otevřené, horké kování nebo nástroje nesmí být umístěny v uličkách; Kleště pro výkovky nevyvolají přenosy ve vězení, co se týče efektivity přenosu nízká pozice;
4. záprstní finger svorky nesmí být umístěn mezi dvěma rukojeť, úchop tip nemusí být proti hrudníku a břišní částí;
5. kladivo by měla vždy zkontrolujte, že kladivo je volná, na začátečníky naučit držet nahoru, s swing:
6. v procesu kování, polotovary, formy, nástroje, by měla být umístěna uprostřed kovadlinu, vyhnout stávce nehodu a nohy zrušte kovadliny oxidu kůži a touch před kování, kované po prázdné;
7. ne ránu nachlazení nebo vypalování pro prázdné proti kování kování kovací teploty;
8. na konci by měly být nástroje, kování prázdné v pořadí v rámci zadaného umístění, hořlavé předměty mimo zdroj tepla nebo izolace, zlepšování životního prostředí a zdraví.