Ocel pouzdro pro hliníkovými lištami válcovna Winder

1. Rozsah používání a klasifikace 1-1.Scope použití Budou použity pro levý a pravý navíječe hliníku pásové válcovací trati 1-2. Velikost: jako kreslení 1-3 .Usage podmínky Jako požadavek zákazníka 2. Benchmark Související se pilotního projektu 2-1. inspekční bod tvrdost Inspekce Three: ...

Popis


1. Rozsah používání a klasifikace

1-1.Scope of Usage

Budou použity pro levý a pravý navíječe hliníkového pásu válcovací stolice

1-2. Velikost: například kreslení

1-3 .Usage podmínky

Jako požadavku zákazníka

2. Benchmark V souvislosti s pilotního projektu

2-1. tvrdost Inspection

Tříbodový kontrola: Použitím „Tvrdost Meter“ Zásady zařízení inspekci buď a středu objímky, a shromažďovat údaje pro třikrát z každé testovací bod a porovnat je s Theo re tical hodnotou, pak určit, zda je kvalifikovaný nebo ne.

2-2. velikost Inspection

Pomocí ocelového metr, zkontrolujte Out průměru a délky, shromažďovat data a vzít průměr porovnat s therotical hodnotou.                   

Vnitřní průměr se kontroluje pomocí vnitřního mikrometru, a údaje budou shromažďovány třikrát z každé testovací bod a porovnat je s therotical hodnotu, přesnost čtení být desetina.

3. Nezbytných podmínek a Quality Assurance

Materiál: Alloy kované oceli

  Drsnost: jako požadavek

Mechanické vlastnosti: například požadavku

Když se vlevo / vpravo Winder vytvořit napětí, musí být bez deformace, trhlin, nebo menší vnitřní / vnější sílu a oděru, které vedou k prokluzování.

Dodavatel musí předložit výrobní výkresy před zahájením výrobního procesu, poté, co jsme ji ověřit, výrobní proces může mít start. (3 Kopie: 1 kopie pro vrácení, dvě kopie pro uchovávání)

4. Balení a doprava

4- 1. Balení: Každá objímka musí být v dřevěné krabici, povrch by měl být s tukem olejem, a pokryté plastů úplně, aby byl chráněn před korozi a povrchové koroze.

4-2. Doprava: Měly by být chráněny před jakýmkoli poškozením a deformací.

5. Zajištění kvality

  my   zaručit, že výkon ocelovou trubkou splňuje požadavky a související normy, a měla by splňovat kupujícího s využitím pro 1 2 měsíců od data přijetí.

6.Delivery čas

jako množství

7.payment

as dohodou


pokud potřebujete kované ocelové pouzdro, vítejte na kontakt s námi prostřednictvím e-mailu tedmachine@live.com

Související produkty

Dotaz