Přípojnicový stroj

Přípojnicový stroj

Stroj s přípojnicemi se také nazývá "zařízení pro děrování a ohýbání" nebo "stroj na zpracování přípojnic". Tento stroj se používá hlavně pro zpracování měděných, hliníkových přípojnic v různých vysokonapěťových a nízkonapěťových elektrických rozvodnách pro řezání, děrování, ohýbání apod. stroj má následující ...

Popis

Stroj s přípojnicemi je také nazýván "děrováním a ohýbacím strojem" nebo "strojem pro zpracování přípojnic". Tento stroj se používá hlavně pro zpracování měděných, hliníkových přípojnic v různých vysokonapěťových, nízkotlakých přenosových a rozvodných elektrických rozváděčích pro řezání, děrování, ohýbání apod.

Náš stroj má následující výhody

1) Asynchronní integrace:

Jeden stroj má tři pracovní polohy, nezávisle ovládané (Poznámka: kdy použít řezací postup, nelze použít jinou pracovní pozici), provádět různé operace změnou formy.

2) Typ úspory energie (Exclusive Design):

Vzhledem k tomu, že řídicí obvod a hydraulická stanice jsou vylepšeny, může tento stroj udržovat hydraulický olej za správné teploty při vysoké teplotě, a to šetřit energii a prodloužit životnost.

3) Střih (řezání) pozice (Patentovaný design, neoprávněná reprodukce bude stíhán):

Nůž je pevně smontován, přesně střižný, bez odpadu, je zajištěna vodicí drážka pro pohyb nože, není třeba nastavovat mezery mezi nožemi pro zpracování přípojnic 3-10mm Cu nebo Al

4) Vysekávací poloha

Jednoduchý design, společné formy sestavené bez nutnosti změny

5) Poloha ohýbání (patentovaný design, neoprávněná reprodukce bude stíhána):

Ve srovnání s CNC sběračem stroje je tento typ ekonomičtější při nižších nákladech, CNC stroj potřebuje profesionální lidi k provozu, zatímco typ sestavuje bezdotykový spínač na páce šroubu, snadno se přizpůsobí, profesionálové pro provoz nejsou potřebné.

Funkce ohýbání musí vyžadovat přesnou pohyblivou vodicí lištu pro dosažení přesného úhlu ohybu, tento stroj má dvojitý vodící sloupec olejového válce, tři body v horizontu pro vedení, dlouhá životnost, nehoupá se doleva ani doprava.

Obrázky 5_ 副本 .jpg

Ted stroj, s více než 10 let zkušeností, je jedním z předních výrobců a dodavatelů strojů v Číně. Zavedli jsme moderní zařízení a technologii v našem závodě. Vítejte na nákupu přizpůsobeného a kvalitního vybavení z naší továrny.
Hot Tags: přípojnice stroj, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, závod, na míru
Související produkty

Dotaz