Domů > O nás

Vítejte v YANTAI TED MACHINE CO., LTD-speciální a slavné dodavatele kovoobráběcí zařízení pro měděné průmysl a kovových výrobků metalurgického průmyslu v Číně.

O firmě Machine:
Náš stroj se vztahuje především na tři pole: kontinuální lití stroje na neželezných kovů (včetně měď, slitiny mědi a hliníku), pájení materiálů celou výrobní linku a Válcovna (studená poutnická stolice pro trubice), válcovny pro listu a výkresu mlýn pro tyče atd. Naši technici mají víc než 10 let zkušeností v oblasti výše uvedených strojů, které mají dobré znalosti poskytnout každému klientovi nejlepší služby. A naše produkty se zaměřují na trh jihovýchodní Aisa, Indie, Ruska, Středního východu a Afriky.
www.ted-Machine.com je náš sub stránky, speciální pro stroje.
O kovové výrobky:
s více než 10 let zkušeností, jsme si jisti, aby vám nejlepší služby včetně nejvyšší kvalita, nejnižší cena a nejvíce spokojeni poprodejní služby. Filozofie moderního řízení a metod, kvalifikované výrobní technologie a pokročilé výrobní a obráběním, Ted slouží globální rapid pěstované kovu postupných průmysl (železnatý a ne-železnatý), včetně postupné strojírenským výrobcům a koncovým users.we může produkovat různé kovové výrobky, bez ohledu na jsou zalité, válcování za studena, za tepla nebo kované.
www.ted-Metal.com je naše další dílčí stránky speciálních kovových výrobků
Ted je vždycky se snaží rozšířit své podnikání a nyní se rychle rozšířil svůj podíl na domácí a zahraniční markets.we se těší na spolupráci s vámi a vytvořit win-win situace mezi každou other.andquot; Profesionální, vysoce kvalitní a nákladů effectiveandquot; jsou naše zásady a cíle. Těšíme se na jednání od vás.